M-MAR TRANSPORT I SPEDYCJA JELENIA GÓRA

Profesjonalizm kierowców oraz nowoczesny tabor dostosowany do przewożenia różnego rodzaju towarów – to pewność na sprawne, szybkie i bezpieczne dostarczanie przesyłek w wyznaczone miejsce.

Witamy na stronie firmy M-MAR Transport i Spedycja.

M-MAR Transport Jelenia Góra oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie: logistyki, spedycji, transportu krajowego oraz międzynarodowego. Wsłuchując się w sugestie Klientów oraz wymagania współczesnego rynku, proponujemy elastyczną i innowacyjną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Działamy w oparciu o transport samochodowy, wykorzystując w tym celu różnorodne rodzaje taboru. Wyznajemy zasadę, iż nie ma granic i barier nie do pokonania. Przenosząc tą dewizę do konkretnych działań w branży transportowej, tworzymy nowoczesne przedsiębiorstwo złożone z wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazy w miejscowościach: Jelenia Góra oraz Łódź.

Dlaczego warto podjąć z współpracę z M-MAR Transport i Spedycja? Oto kwintesencja i atuty naszej firmy:

  • międzynarodowy i krajowy transport drogowy
  • stała łączność z samochodami
  • własny nowoczesny tabor samochodowy
  • pełen zakres ubezpieczenia
  • kompetentny personel, sprawna obsługę
  • przewozy do większości krajów europejskich, także Europy Wschodniej

Podejmujemy najwyższy wysiłek i starania, aby sprostać najbardziej wyśrubowanym wymogom stawianym przedsiębiorstwom w branży logistycznej. Nasze działania spotykają się z uznaniem kontrahentów, którzy często zostają stałym klientem, wydają pozytywne rekomendacje i polecają nasze usługi.

Oczywiście stale dotrzymujemy tempa dynamicznie zmieniającej się branży oraz otoczenia biznesowego, dzięki nieustannemu rozwijaniu się, zwiększaniu kompetencji oraz przewagi konkurencyjnej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz owocnej współpracy.

STRONA M-MAR.PL KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEGLĄDAJĄC STRONĘ AKCEPTUJESZ POLITYKĘ COOKIES!